Novicom opět partnerem konference IT Security Workshop v Praze

Home/ Novinky / Novicom opět partnerem konference IT Security Workshop v Praze
Tisk
Novicom opět partnerem konference IT Security Workshop v Praze
22. 2. 2023

Novicom se zúčastní jako partner a přednášející již 17. ročníku konference IT Security Workshop. Letos se konference uskuteční v úterý 21. 3. 2023 v Praze v hotelu Grandior. IT Security Workshop je zaměřen jako obvykle na aktuální témata IT bezpečnosti a pořádá ho opět společnost Exponet s.r.o.

Novicom přispěje do programu přednáškou "Nástroje kybernetické bezpečnosti v praxi a budování nákladově dostupné kybernetické ochrany", v rámci níž představí provozně bezpečnostní nástroj Novicom ADDNET, který zajišťuje vysoce efektivní správu IP adresního prostoru a pokročilé řízení bezpečnosti přístupů v síti. Posluchači se mohou dozvědět také podrobnosti o nástroji Novicom CCM, který zvládne 90 % práce se správou a aktualizací dokumentace systému řízení bezpečnosti informací za Vás. A navíc za zlomek nákladů. CCM – Cybersecurity Compliance Management velmi efektivně pomůže zajistit legislativní soulad činnosti organizace v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Novicom ve své přednášce dále představí roli manažera kybernetické bezpečnosti, kterou lze objednat formou outsourcingu jako službu a řadu aktuálních školení kybernetické bezpečnosti jak pro zaměstnance, tak i pro management – v rámci služby Novicom ACADEMY.

Na konferenci vystoupí řada dalších předních odborníků z praxe i z akademického prostředí, nebudou chybět praktické ukázky a případové studie.

Akce je určena pro IT profesionály, IT manažery, manažery společností zastupujících soukromý sektor stojící mimo oblast IT, veřejnou správu, podnikatele, konzultanty a další.

Témata přednášek:

  • Síť reality – pravdivé (a proto kruté) zrcadlo
  • Trezor, účinná ochrana kritických dat před kybernetickými útoky
  • Zajištění kybernetické bezpečnosti největšího výrobce dopravních letounů v ČR
  • NIS2 a nový zákon o kybernetické bezpečnosti
  • Desatero spolehlivého zálohování
  • Dark OSINT - infostealer malwary a dopady obchodu s ukradenými účty
  • Nástroje kybernetické bezpečnosti v praxi a budování nákladově dostupné kybernetické ochrany (Novicom)
  • a další...

Termín konference: 21. 3. 2023, 9 až 14 hodin
Místo konání: Hotel Grandior, Na Poříčí 1052/42, 110 00 Praha

Podrobný program a registrace »

Organizátor akce: Exponet s.r.o.