Novicom představil svá bezpečnostní řešení opět ve Vietnamu

Home/ Tiskové zprávy / Novicom představil svá bezpečnostní řešení opět ve Vietnamu
Tisk
Novicom představil svá bezpečnostní řešení opět ve Vietnamu
12. 11. 2019

Na základě předchozích úspěšných podnikatelských misí se v Hanoji konala další cyber security mise českých organizací, které se představily v rámci půldenního semináře s názvem Active Network Security, který se konal 12. listopadu 2019 v hotelu Pan Pacific v centru Hanoje.

Active Network Security, 2. listopadu 2019, Hanoi

Seminář pořádaly Velvyslanectví České republiky v Hanoji a Authority of Information Security, spadající pod Ministerstvo informací a komunikace ve Vietnamu (Ministry of Information and Communications), ve spolupráci se společností PAMA Vietnam.

Úvodního slova se ujal pan David Jarkulisch, vedoucí ekonomického úseku Velvyslanectví České republiky v Hanoji, který přivítal přes 70 účastníků semináře. Poté následovaly prezentace jednotlivých společností a v závěru nechyběl ani prostor pro otázky posluchačů.

Na semináři se představily společnosti Network Security Monitoring Cluster, Novicom, Axenta, Oksystem, Flowmon Networks a PAMA.

Novicom prezentoval své dva klíčové produkty:

  • AddNet – unikátní provozně-bezpečnostní DDI/NAC nástroj pro zajištění úplné síťové visibility, vysoce efektivní správy IP adresního prostoru a pokročilého řízení bezpečnosti přístupů v síti

Jindřich Šavel, Novicom, Hanoj, 12.11.2019

Jindřich Šavel, Novicom, Hanoj, 12.11.2019

Jindřich Šavel, Novicom, Hanoj, 12.11.2019

David Jarkulisch a Jindřich Šavel, Hanoj, 12.11.2019

Cong Tu Pham (PAMA) a Jindřich Šavel (Novicom), Hanoj, 12.11.2019

Článek o české cyber security misi od Velvyslanectví v Hanoji »