Novicom na odborném semináři ve Vietnamu

Home/ Novinky / Novicom na odborném semináři ve Vietnamu
Tisk
Novicom na odborném semináři ve Vietnamu
22. 4. 2016

V rámci obchodní expanze do zahraničí se Novicom účastní odborného semináře s názvem Aktivní bezpečnost sítě v Hanoji, čímž se snaží navázat na již dosažené prodejní úspěchy na vietnamském trhu.

Tento seminář byl uspořádán ve spolupráci s Velvyslanectvím České republiky v Hanoji a sdružením Network Security Monitoring Cluster (NSMC), jehož je společnost Novicom také členem.

Ve Vietnamu se společně s Novicomem a sdružením NSMC představí i partnerské společnosti Flowmon Networks, Axenta a T-Soft.

Seminář se zaměří především na klíčové prvky konceptu Aktivní bezpečnost sítě, tedy na nástroje pro zajištění komplexní IP adresní správy s integrovaným řízením přístupu do sítě – DDI/NAC (AddNet), síťových toků a behaviorální analýzy sítě – NBA (Flowmon ADS) a nadstavbovým řešením pro správu kybernetických incidentů (SIEM a SOC). To vše bude doplněno zajímavým řešením pro zvládání a řízení krizových situací.

Tento odborný seminář je určen pro zájemce o využití představených technologií a služeb z řad místních institucí a podniků a dále pro potenciální partnery o spolupráci z řad technologických a konzultačních společností a vysokých škol.

Seminář se koná 26. dubna 2016 v hotelu Sofitel Plaza Hanoi.