Novicom na konferenci CyberSecurity 2017 v Praze

Home/ Novinky / Novicom na konferenci CyberSecurity 2017 v Praze
Tisk
Novicom na konferenci CyberSecurity 2017 v Praze
6. 11. 2017

Novicom se účastní jako partner odborné konference o kybernetické bezpečnosti - CyberSecurity 2017, která se koná 14. listopadu 2017 v Praze, a kterou pořádá vydavatelství IDG Czech Republic.

Odborná konference je zaměřená na kybernetickou bezpečnost v době legislativních změn, cloudu a IoT. Je určena IT profesionálům pracujícím ve firemním sektoru, státní správě nebo samosprávě, specialistům z oblasti finančnictví, průmyslu a všem, kteří chtějí získat rozšířenou představu o aktuálních bezpečnostních problémech a rizicích v IT spolu s možnostmi efektivní cesty ke snížení těchto rizik.

Obchodní ředitel Novicomu, Jindřich Šavel, představí Novicom řešení v přednášce "Integrované řízení a zabezpečení sítě – cesta k rychlé reakci na kybernetické hrozby".

Základní tematické okruhy konference:

  • Dopady legislativních změn na ochranu dat v českých organizacích a jejich spolupráci s externími dodavateli a poskytovateli služeb.
  • Aktuální kybernetické hrozby na českém trhu – poučte management a upozorněte na rizika ty, kdo ponesou následky.
  • Nástup digitální transformace: tlak cloudu, mobility a IoT na zabezpečení sítě i koncových bodů. Je větší bezpečnostní riziko zaměstnanec nebo útočník?
  • Až na vás přijde řada: Je důležitější prevence útoku nebo reakce na incident? Monitoring a SIEM v hlavní roli.
  • Všechna témata doplní vybrané bezpečnostní technologie, které se umí přizpůsobit měnícím se požadavkům organizací i stavu jejich IT infrastruktury.

Program konference CyberSecurity 2017 »
Registrace na konferenci »

Termín konference: 14. 11. 2017 od 9 hodin
Místo konání: Konferenční centrum City, Na Strži 65/1702, 140 00 Praha 4