Pozvánka na Novicom webinář ADDNET

Home/ Novinky / Pozvánka na Novicom webinář ADDNET
Tisk
Pozvánka na Novicom webinář ADDNET
25. 11. 2020

Vážení obchodní přátelé,
zveme Vás na náš Novicom webinář, díky kterému se seznámíte s produktem Novicom ADDNET – unikátním provozně bezpečnostním nástrojem, který zajišťuje úplnou síťovou visibilitu, vysoce efektivní správu IP adresního prostoru a pokročilé řízení bezpečnosti přístupů v síti.

Webinář je zdarma a proběhne dne 10. 12. 2020 od 10:00 do 11:00 hod.

Na webináři se dozvíte co je integrovaný DDI/NAC nástroj ADDNET, jak funguje, které oblasti pokrývá a jaké nové funkcionality v letošním roce obohatily tento unikátní produkt.

Nebude chybět ani praktická ukázka nejnovější verze ADDNET s novým Alert Centrem a ukázka snadného nastavení mikrosegmentace – jako prevence proti šíření Ransomware nákaz. Na závěr webináře zbyde také prostor pro Vaše dotazy.

Vysvětlíme Vám také, jak Novicom ADDNET zapadá do strategie Aktivní SOC (Security Operation Center), kterou se Novicom snaží na trhu prosadit, a která společnostem zajišťuje správu a kybernetickou bezpečnost v režimu 24x7.

WEBINÁŘ ADDNET – REGISTRACE ZDARMA »

Připravujeme pro Vás i webinář k produktu Novicom BVS – Business Visibility Suite. Sledujte náš web a nic Vám neunikne.

Nestihli jste náš webinář Novicom ELISA Security Manager? Podívejte se na záznam »

Novicom ADDNET pro efektivní správu síťových služeb a řízení přístupu do sítě, společně s řešením Novicom BVS pro vizualizaci síťových zařízení včetně jejich návaznosti na business procesy, a nástrojem Novicom ELISA pro sběr a vyhodnocení kybernetických bezpečnostních událostí, tvoří unikátní portfolio, které připravuje zákazníky k rychlému a bezproblémovému připojení ke službě SOC.