Zveme na webinář Novicom BVS a budování aktivní kybernetické ochrany

Home/ Novinky / Zveme na webinář Novicom BVS a budování aktivní kybernetické ochrany
Tisk
Zveme na webinář Novicom BVS a budování aktivní kybernetické ochrany
11. 1. 2021

Vážení obchodní přátelé,
zveme Vás na náš Novicom webinář “BVS a budování aktivní kybernetické ochrany”, díky kterému se seznámíte s produktem Novicom BVS (Business Visibility Suite), který umožňuje předat detekci a řešení kybernetických incidentů externím střediskům bezpečnostního dohledu – SOCům.

Na webináři Vám také ukážeme, jak dosáhnout nákladově efektivní aktivní kybernetické bezpečnosti 24 hodin denně.

Program webináře:

  • Budování nákladově efektivní kybernetické bezpečnosti
  • Řešení Novicomu pro oblast aktivního SOCu
  • Představení řešení Novicom BVS
  • Praktické ukázky řešení Novicom BVS
  • Shrnutí výhod řešení BVS a konceptu aktivního SOCu
  • Prostor pro dotazy účastníků

Webinář je zdarma a proběhne dne 26. 1. 2021 od 10:00 do 11:00 hod.

WEBINÁŘ BVS – REGISTRACE ZDARMA »

V rámci webináře se seznámíte s přínosem řešení Novicomu pro budování aktivní kybernetické ochrany, která podporuje přístup tzv. Aktivního SOCu (Security Operation Centra). Představíme Vám, jak lze tohoto modelu dosáhnout a udržet si schopnost nepřetržité kybernetické ochrany. V detailu představíme řešení Novicom BVS, které dává externím poskytovatelům bezpečnosti tolik potřebný vhled do sítě zákazníka a umožňuje jim samostatně provádět kvalifikované rozhodnutí při řešení kybernetických útoků.

Nestihli jste naše předchozí webináře Novicom ELISA Security Manager a Novicom ADDNET? Podívejte se na záznam webinářů na Novicom YouTube »

Novicom BVS je významnou součástí strategie Aktivní SOC (Security Operation Center), kterou se Novicom, spolu se svými SOC partnery, snaží na trhu prosadit. Novicom BVS pro vizualizaci síťových zařízení včetně jejich návaznosti na business procesy, společně s řešením Novicom ADDNET pro efektivní správu síťových služeb a řízení přístupu do sítě, a nástrojem Novicom ELISA pro sběr a vyhodnocení kybernetických bezpečnostních událostí, tvoří unikátní portfolio, které připravuje zákazníky k rychlému a bezproblémovému připojení ke službě SOC.

 

Záznam z tohoto BVS webináře najdete na Novicom youtube zde »