Pozvánka na 1. díl z cyklu webinářů Budujeme kybernetickou ochranu – sběr, ukládání a pokročilé vyhodnocení logů

Home/ Novinky / Pozvánka na 1. díl z cyklu webinářů Budujeme kybernetickou ochranu – sběr, ukládání a pokročilé vyhodnocení logů
Tisk
Pozvánka na 1. díl z cyklu webinářů Budujeme kybernetickou ochranu – sběr, ukládání a pokročilé vyhodnocení logů
5. 2. 2021

Vážení obchodní přátelé,
zveme Vás na 1. díl z cyklu Novicom webinářů na téma “Budujeme kybernetickou ochranu“. V tomto prvním díle se zaměříme na sběr, ukládání a pokročilé vyhodnocení logů.

Seznámíte se s produktem Novicom ELISA Security Manager, který pomáhá organizacím zajistit komplexní sběr systémových logů, jejich spolehlivé ukládání a efektivní vyhodnocení kybernetických bezpečnostních událostí. Toho je možné využít nejen pro řízení bezpečnosti přímo v organizaci, ale rovněž pro možnost nastavení a řízení bezpečnosti s využitím externího bezpečnostního dohledu na principu aktivního SOCu.

Program webináře:

  • Budování nákladově efektivní kybernetické bezpečnosti a řešení Novicomu pro oblast aktivního SOCu
  • Představení řešení Novicom ELISA
  • Praktické ukázky řešení Novicom ELISA
  • Case study nasazení řešení Novicom ELISA
  • Shrnutí výhod řešení Novicom ELISA a jeho zapojení do konceptu aktivního SOCu
  • Prostor pro dotazy účastníků

Webinář je zdarma a proběhne dne 23. 2. 2021 od 10:00 do 11:00 hod.

ZDARMA REGISTRACE NA WEBINÁŘ »

V rámci webináře se seznámíte s přínosem řešení Novicomu pro budování aktivní kybernetické ochrany, která podporuje přístup tzv. Aktivního SOCu (Security Operation Centra). Představíme Vám, jak lze tohoto modelu dosáhnout a udržet si schopnost nepřetržité kybernetické ochrany. V detailu představíme řešení Novicom ELISA Security Manager, které přináší bezpečnostním specialistům i externím poskytovatelům bezpečnosti potřebnou standardizaci sběru a ukládání systémových logů a vyhodnocení kybernetických bezpečnostních událostí.

Novicom ELISA je významnou součástí strategie Aktivní SOC (Security Operation Center), kterou se Novicom, spolu se svými SOC partnery, snaží na trhu prosadit. Novicom ELISA pro sběr a vyhodnocení kybernetických bezpečnostních událostí, Novicom BVS pro vizualizaci síťových zařízení včetně jejich návaznosti na business procesy, společně s řešením Novicom ADDNET pro efektivní správu síťových služeb a řízení přístupu do sítě tvoří unikátní portfolio, které připravuje zákazníky k rychlému a bezproblémovému připojení ke službě SOC.

 

Záznam z tohoto webináře najdete na Novicom youtube zde »