Produkty Novicomu budou představeny na technickém workshopu v polských Katovicích

Home/ Novinky / Produkty Novicomu budou představeny na technickém workshopu v polských Katovicích
Tisk
Produkty Novicomu budou představeny na technickém workshopu v polských Katovicích
14. 10. 2021

Ve čtvrtek 21. října 2021 pořádáme s naším polským partnerem Rams Data bezplatný technický workshop s názvem: „Systémy kybernetické bezpečnosti kritické infrastruktury: Novicom a Opswat“. Workshop se koná v Katovicích v Polsku a jednacím jazykem je pouze polština.

Toto setkání nám umožní sdílet s polskými zájemci nejnovější informace o inovacích produktů Novicom, živě je prezentovat a odpovídat na otázky účastníků.

Novicom představí svůj jedinečný koncept Active SOC v kontextu ochrany kritické infrastruktury implementované prostřednictvím klíčových produktů Novicomu:

  • ADDNET - unikátní DDI/NAC nástroj přinášející zásadní zjednodušení a zvýšení efektivity správy IP adresního prostoru a řízení bezpečnosti přístupu v rozsáhlých sítích.
  • BVS Business Visibility Suite - nástroj pro přehlednou vizualizaci síťových komunikací a modelování souvislostí business služeb s IT infrastrukturou.
  • ELISA Security Manager - nástroj pro sběr a vyhodnocení kybernetických bezpečnostních událostí.

Pokud máte zájem se zúčastnit, kontaktujte prosím přímo organizátora, pana Rafała Chatys, mobil: +48 607 871 766, e-mail: rafal_chatys@ramsdata.com.pl

Kde: Centrum biurowo-szkoleniowe MONIUSZKI 7, 40-005 Katowice, Polsko
Kdy: 21. 10. 2021, 8:30-16:00 hodin