Novicom se účastní konference ISSS 2016

Home/ Novinky / Novicom se účastní konference ISSS 2016
Tisk
Novicom se účastní konference ISSS 2016
26. 3. 2016

Vážení obchodní přátelé,  společnost Novicom se účastní již 19. ročníku konference ISSS/V4DIS 2016, která probíhá ve dnech 4. až 5. dubna 2016 v kongresovém centru Aldis, Eliščino nábřeží 375, Hradec Králové.

Navštívit nás můžete během obou dnů na společném stánku č. 63 v přízemí, kde se Novicom bude prezentovat společně s obchodními partnery - sdružením Network Security Monitoring Cluster (NSMC), společnostmi AXENTA a.s. a SODATSW spol. s.r.o.

Přednášky společnosti Novicom a jednotlivých partnerů proběhnou v úterý 5. dubna 2016 ve Velkém sále, přibližně od 11.50 do 12.30 hodin.

Témata našich přednášek:

  • NSMC po roce účinnosti Zákona o kybernetické bezpečnosti (Ing. Jiří Sedláček, NSMC)
  • Ochrana dat ve 21. století (Martin Ondráček, SODATSW spol. s r.o.)
  • Integrovaný DDI/NAC nástroj – nezbytnost při budování kybernetické ochrany organizace (Jindřich Šavel, Novicom, s.r.o.)
  • Stavba a zkušenosti s provozem SOC (Ing. Lukáš Přibyl, AXENTA a.s.)


Kompletní program ISSS 2016 naleznete v odkaze zde »

Pár slov o konferenci ISSS 2016:
19. ročník renomované konference ISSS 2016 je zaměřený na reformu veřejné správy, rozvoj e-governmentu a informatizaci společnosti. Jak se již stalo pravidlem, doprovodí ji také další ročník visegrádské konference V4DIS (Visegrad Four for Developing Information Society). V posledních letech se na akci pravidelně registruje více než 2300 hostů, během dvoudenního programu se odehraje zhruba 200 přednášek a diskusí a ve výstavní části se představí přes stovku dodavatelů technologií a služeb.

Oficiální záštitu 19. ročníku konference ISSS poskytli předseda Vlády České republiky Bohuslav Sobotka, místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavel Bělobrádek, ministr vnitra Milan Chovanec, ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová, místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Jan Bartošek a Asociace krajů ČR. Visegrádskou konferenci V4DIS tradičně zaštítil místopředseda Senátu Parlamentu ČR Přemysl Sobotka.

Bližší informace o konferenci a registraci najdete na www.isss.cz »

Těšíme se na Vás.
Tým společnosti Novicom, s.r.o.