Novicom na polském trhu

Home/ Tiskové zprávy / Novicom na polském trhu
Tisk
Novicom na polském trhu
29. 4. 2016

V rámci své zahraniční expanze společnost Novicom v druhé polovině roku 2015 upřela svou pozornost na polský trh. Společně se svým distributorem pro polský region, společností ATCG (Advanced Technology Consulting Group Sp. Z o.o.), se Novicom již na podzim 2015 zúčastnil odborné konference PLNOG v Krakově, která jen potvrdila pozitivní reakce zákazníků na produkty Novicom pro administraci a zabezpečení rozsáhlých vnitřních sítí.

V roce 2016 se společnost Novicom, společně s polským distributorem ATCG, zúčastnila konference SEMAFOR (IX. Security Management Audit Forum), která se konala 17.–18. března na národním stadionu ve Varšavě, kde Novicom představil své řešení AddNet – unikátní DDI/NAC nástroj pro řádové zvýšení efektivity správy IP adresního prostoru a řízení bezpečnosti přístupu v rozsáhlých sítích.

V současné době Novicom aktivně rozšiřuje svou partnerskou síť a chystá proof of concept u prvních polských zákazníků. Do konce roku plánuje účast na polských konferencích, ze kterých stojí za zmínku především podzimní PLNOG 2016 v Krakově. Začátkem dubna 2016 potvrdil Novicom svůj zájem o polský trh také spuštěním polské verze své webové stránky (https://www.novicom.cz/pl).