Novicom a SecTec – nová spolupráce

Home/ Tiskové zprávy / Novicom a SecTec – nová spolupráce
Tisk
Novicom a SecTec – nová spolupráce
13. 9. 2016

Společnost Novicom, s.r.o. podepsala distribuční smlouvu se společností SecTec, a.s., která je distributorem s přidanou hodnotou zaměřeným na bezpečnost IT.

„Novicom jako český výrobce síťových a bezpečnostních řešení dávno překonal svoje domovské hranice a postupně se snaží své produkty uplatnit v dalších zemích Evropy, Asie a Ameriky. V této souvislosti jsme velmi potěšení dohodou se společností SecTec, kterou považujeme za leadera mezi distributory bezpečnostních řešení na Slovensku. Věříme, že řešení Novicomu vhodně zapadne do portfolia produktů SecTecu a společně přineseme na trh schopnost snadné správy a vysokého zabezpečení interních sítí, tak jak to nabízí naše integrované DDI/NAC řešení AddNet“, říká Jindřich Šavel, obchodní ředitel společnosti Novicom.

Všechna tato řešení, od účelových produktů zaměřených na firemní infrastrukturu, přes monitorovací centra určená pro správu rozsáhlých informačních systémů až po unikátní nástroj integrující v sobě DDI a NAC nástroje, se opírají o vlastní originální přístup a technická řešení, která přinášejí vyšší kvalitu, spolehlivost a neposlední řadě vysokou konkurenceschopnost. Klíčovým produktem společnosti Novicom je AddNet, který je určen pro efektivnější správu a bezpečnost v rozsáhlých sítích.

"Spolupráce se společností Novicom je dalším důležitým a přínosným krokem v rozšíření našeho portfolia, jelikož doplňuje řešení našich dalších produktů, jako např. FlowMon Networks. Výsledkem spojení těchto výrobců bude bezkonkurenční řešení, které přinese zákazníkům vyšší efektivitu při řešení bezpečnostních problémů v podnikové síti a zároveň zvyšuje bezpečnost celé sítě", dodává Marek Král, generální ředitel společnosti SecTec.

Profil společnosti SecTec:
SecTec, a.s. je dynamická společnost působící na českém a slovenském IT trhu jako distributor s přidanou hodnotou zaměřený na bezpečnost IT. Za krátké období zaujala vedoucí postavení v oblasti distribuce a prodeje bezpečnostních produktů a řešení. Více informací naleznete na www.sectec.sk.

Profil společnosti Novicom:
Česká soukromá společnost, která má významné postavení v oblasti tvorby nástrojů pro monitoring, správu a bezpečnost informačních technologií a komunikací. Zaměřuje se na vývoj řešení pro efektivní, spolehlivé a bezpečné fungování rozsáhlých a distribuovaných sítí. Více informací najdete na www.novicom.cz.