Novicom představí svá řešení na mezinárodní konferenci Cyber Trends 2016

Home/ Tiskové zprávy / Novicom představí svá řešení na mezinárodní konferenci Cyber Trends 2016
Tisk
Novicom představí svá řešení na mezinárodní konferenci Cyber Trends 2016
18. 10. 2016

Ve dnech 20. a 21. 10. 2016 se v PVA EXPO Praha - Letňany koná CYBER TRENDS 2016 - 3. ročník Future Cyber Security & Defence Conference and Workshops.  

CYBER TRENDS je dvoudenní mezinárodní odborná konference rozdělená do čtyř sekcí, doplněná živými ukázkami a simulacemi, odbornými workshopy a Table-top výstavou partnerských řešení a produktů.

Společnost Novicom se této akce účastní pod hlavičkou sdružení Network Security Monitoring Cluster (NSMC), společně s některými dalšími členskými organizacemi NSMC. Zástupce těchto společností můžete navštívit oba dny na stánku číslo 208, který najdete v hale 2, kybernetickém pavilonu Cyber Pavilion.

Novicom a členové NSMC představí svá řešení také ve čtvrtek 20. října 2016 v sále 3, hala 2, kybernetický pavilon (Cyber Pavilion) v rámci workshop bloku "Critical Information Infrastructure Protection", který proběhne v čase od 15.00 do 16.15 hodin.

NSM Cluster Workshop
Moderator: Jiří Sedláček, Network Security Monitoring Cluster

Panelists (řečníci):

  • Tomáš Pitner, Masaryk University; CERIT Science Park
  • Peter Jankovský, Axenta
  • Jindřich Šavel, Novicom
  • Lukáš Vondráček, ELAT

Více o Cyber Trends 2016:

HLAVNÍ TÉMATA:

  • Kybernetické hrozby a trendy / Cyber Threats and Trends
  • Hybridní války / Hybrid Warfare
  • Kybernetická výchova a vzdělávání / Cyber Education    
  • Cloudová bezpečnost / Cloud Security
  • Ochrana kritické informační infrastruktury / Critical Information Infrastructure Protection
  • Obchodní příležitosti v oblasti kybernetické bezpečnosti / Cyber Security Business Opportunities

Konference je primárně zaměřena na bezpečnostní a informační komunitu veřejného sektoru, ozbrojených a bezpečnostních sil, akademickou obec a soukromý sektor spolupracující na projektech veřejného zájmu. Konference je zaměřena na rozvoj mezinárodní spolupráce v oblasti kybernetické bezpečnosti v Evropě, se zvláštním zaměřením na Českou republiku, Slovenskou republiku, Maďarsko a Polsko. Očekává se účast více než 500 odborníků včetně zástupců NATO, Evropské unie a dalších mezinárodních institucí.

Konference Cyber Trends 2016 je doprovodná akce mezinárodní platformy pro trendy a technologie v obraně a bezpečnosti Future Forces Forum 2016 a zároveň součást akce "Evropský měsíc kybernetické bezpečnosti (European Cyber Security Month - ECSM)", což je informační kampaň o kybernetické bezpečnosti zaměřená na občany. Cílem ECSM je vyvolat změnu ve vnímání kybernetických hrozeb udílením vyšší pozornosti bezpečnosti dat a informací, vzdělávání a sdílení osvědčených postupů.

Koordinátorem ECSM v České republice je Národní centrum bezpečnějšího internetu – letos v partnerské spolupráci se sdružením CZ NIC.

Přijďte se 20. a 21. října 2016 informovat na pražské výstaviště, jaké jsou novinky v oblasti kybernetické bezpečnosti.