Chraňte se ve virtuálním světě!

Home/ Tiskové zprávy / Chraňte se ve virtuálním světě!
Tisk
Chraňte se ve virtuálním světě!
16. 4. 2018

Pod tímto názvem se ve dnech 20.–21. března 2018 konal v Bratislavě již 8. ročník odborné konference SecTec Security Day. Novicom se akce zúčastnil tradičně jako vystavovatel i jako jeden ze spíkrů.  

„Těší nás, že jsme mohli opět být součástí této největší slovenské konference zaměřené na IT bezpečnost. Desítky jednání na našem stánku ukazují, že kybernetická bezpečnost je klíčovým tématem nejen u nás, ale i na Slovensku“, řekl Jindřich Šavel, obchodní ředitel Novicomu.  

Jindřich Šavel z Novicomu na SecTec Security Day 2018

Na fotce Jindřich Šavel, obchodní ředitel, Novicom

Novicom na akci prezentoval AddNet – svůj klíčový produkt pro správu sítě a kybernetickou bezpečnost. A to během přednášky Jindřicha Šavla s názvem „AddNet – pořádek v síti a její zabezpečení", a následně během praktické ukázky "AddNet – bezpečná a spolehlivá síť, odolná proti šíření nákazy typu Ransomware", kterou představil Petr Linke, ředitel Novicomu.

Petr Linke a Jindřich Šavel z Novicomu na SecTec Security Day 2018

Na fotce Petr Linke - ředitel (vlevo) a Jindřich Šavel - obchodní ředitel (vpravo), Novicom

AddNet od Novicomu je unikátní integrovaný nástroj pro síťovou visibilitu, správu IP adresního prostoru, základních síťových služeb (DHCP/DNS) a řízení přístupu do sítě (NAC).

„AddNet firmám významně usnadňuje síťovou správu a řešení kybernetických bezpečnostních incidentů. Zjednodušeně řečeno, pomocí AddNetu si svoji síť dobře zabezpečíte a uděláte v ní pořádek“, uzavřel Šavel.

Petr Linke a Jindřich Šavel z Novicomu na SecTec Security Day 2018

Na fotce Petr Linke - ředitel (vlevo) a Jindřich Šavel - obchodní ředitel (vpravo), Novicom

Na letošní SecTec Security Day dorazilo přes 300 návštěvníků z téměř 200 firem, kteří sledovali 31 prezentací a vystoupení. Konferencí rezonovala témata jako GDPR, zabezpečení IT infrastruktury nebo třeba ochrana počítačových dat.

Video z konference: Video SecTec Security Day 2018