Novicom prezentoval kybernetickou bezpečnost i pro government

Home/ Tiskové zprávy / Novicom prezentoval kybernetickou bezpečnost i pro government
Tisk
Novicom prezentoval kybernetickou bezpečnost i pro government
23. 4. 2018

V úterý 10. dubna 2018 skončil v Hradci Králové 21. ročník odborné konference ISSS, zaměřené na rozvoj e-governmentu a informatizaci společnosti. Mezi hlavními tématy byly také kybernetická bezpečnost, ochrana osobních údajů a elektronická identita. Společnost Novicom, jako renomovaný odborník na kybernetickou bezpečnost a řízení sítě, byla u toho.

„Na konferenci jsme představili náš klíčový produkt AddNet, který umožňuje efektivně řídit přístup do počítačové sítě a rychle řešit bezpečnostní incidenty. Prezentovali jsme ho formou přednášky v hlavním sále i na našem stánku, který přilákal desítky zájemců o problematiku integrované správy sítě a kybernetické bezpečnosti“, řekl obchodní ředitel Novicomu, pan Jindřich Šavel.  

Novicom na ISSS 2018

Letos přijelo do Hradce Králové kolem 2300 návštěvníků, kteří se zúčastnili 200 přednášek. Ve výstavní části se mohli setkat se stovkou dodavatelů technologií a služeb.

„Těší nás, že jsme mohli předvést AddNet právě na této akci. Účast 40 senátorů a poslanců, téměř kompletní vlády v čele s premiérem, nás utvrdila v tom, že government začíná brát kybernetickou bezpečnost velmi vážně“, dodal Šavel.

Konference ISSS 2018