Novicom na české podnikatelské cyber security misi ve Vietnamu

Home/ Tiskové zprávy / Novicom na české podnikatelské cyber security misi ve Vietnamu
Tisk
Novicom na české podnikatelské cyber security misi ve Vietnamu
6. 6. 2018

Po USA, Kanadě, Polsku a Slovensku zamířili v polovině května 2018 zástupci společnosti Novicom také do Vietnamu, kde se společně s dalšími českými firmami, které jsou členy sdružení Network Security Monitoring Cluster (NSMC), zúčastnili podnikatelské mise českých firem z oblasti kybernetické bezpečnosti.

Česká podnikatelská cyber security mise 2018 ve Vietnamu

Foto: Podnikatelská česká cyber security mise na semináři Active Network Security 2018 v Hanoji

Mise, pořádaná velvyslanectvím ČR v Hanoji, zahrnovala dva odborné semináře s názvem „Active Network Security 2018“ v Hanoji a Ho Či Minově Městě (Saigonu), a dále jednání na vietnamském ministerstvu informací a telekomunikací, ministerstvu obrany, ministerstvu veřejné bezpečnosti, vládním výboru pro kryptografii, vojenské technické akademii a také jednání se státním podnikem Vaxuco, zajišťujícím zakázky pro ministerstvo obrany. Mise byla realizována formou projektu na podporu ekonomické diplomacie MZV ČR.

Seminář Active Network Security Hanoi 2018

Foto: Seminář Active Network Security 2018 v Hanoji

Kromě vedení klastru NSMC se letošní české podnikatelské mise zúčastnili zástupci firem Novicom, Flowmon Networks, OKsystem, Sodat Software a Corpus Solutions.

Novicom na seminářích „Active Network Security 2018“ prezentoval svůj klíčový produkt, integrovaný DDI/NAC nástroj AddNet a také aktuální trendy a novinky z oblasti kybernetické bezpečnosti.

Novicom na semináři Active Network Security 2018 v Saigonu

Foto: Vítězslav Šavel, Novicom, na semináři Active Network Security 2018 v Saigonu

Stejně jako v předchozích dvou ročnících byl o semináře velký zájem. Tentokráte i díky tomu, že vietnamský parlament aktuálně projednával nový zákon o kybernetické bezpečnosti. Obou seminářů se dohromady zúčastnilo více než 200 zástupců vietnamských firem a státních úřadů.

Oficiální tisková zpráva Velvyslanectví ČR v Hanoji »

Seminář Active Network Security 2018 v Saigonu

Foto: Seminář Active Network Security 2018 v Saigonu