Novicom řešení byla prezentována na bezpečnostním semináři: Kybernetická bezpečnost VI

Home/ Tiskové zprávy / Novicom řešení byla prezentována na bezpečnostním semináři: Kybernetická bezpečnost VI
Tisk
Novicom řešení byla prezentována na bezpečnostním semináři: Kybernetická bezpečnost VI
8. 10. 2018

Ve čtvrtek 20. září 2018 se Novicom představil na již 54. bezpečnostním semináři s názvem "Kybernetická bezpečnost VI", organizovaném Pracovní skupinou kybernetické bezpečnosti české pobočky AFCEA ve spolupráci s Policejní akademií ČR v Praze a s podporou Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost ČR (NAKIT).

Velký zájem odborné veřejnosti ze státních i podnikatelských organizací vzbudilo téma "Praktické zkušenosti - Cyber Threat Intelligence, Security Operation Centers - přijatelnost rizika".

Seminář zahájili pánové Petr JIRÁSEK (Předseda pracovní skupiny kybernetické bezpečnosti AFCEA), Josef POŽÁR (Prorektor pro strategii a rozvoj z Policejní akademie ČR v Praze) a Tomáš MÜLLER (Prezident České pobočky AFCEA).

V úvodním části semináře hovořil ředitel NÚKIB ČR, pan Dušan Navrátil, o aktuálním stavu kybernetické bezpečnosti v České republice.

Následovaly jednotlivé prezentace bezpečnostních a tematicky souvisejících řešení společností a partnerů semináře - Novicom s.r.o., Corpus Solutions a.s., Veracomp, Palo Alto Networks, Microsoft CZ/SK a ALEF NULA, a.s.

Přednáška Vítězslava Šavla z Novicomu byla zaměřena na téma: Integrovaný DDI/NAC a vizualizace komunikace IT aktiv, jako základ rychlé reakce SOC.

Seminář se konal v prostorách Policejní akademie ČR v Praze.

Na fotce Vítězslav Šavel, Novicom

Na fotce Vítězslav Šavel, Novicom