Efektivní využívání elektronické komunikace v obchodních vztazích tématem 25. Sympozia EDI v Praze

Home/ Tiskové zprávy / Efektivní využívání elektronické komunikace v obchodních vztazích tématem 25. Sympozia EDI v Praze
Tisk
Efektivní využívání elektronické komunikace v obchodních vztazích tématem 25. Sympozia EDI v Praze
31. 5. 2019

Ve čtvrtek 30. května 2019 se Novicom zúčastnil Sympozia EDI, již 25. ročníku významného setkání IT odborníků, manažerů, dodavatelů informačních technologií a zástupců státních orgánů.

Sympozium EDI 2019

Sympozium EDI se konalo v prostorách Hospodářské komory ČR, v Praze 1 ve Florentinu, a pořádal ho opět český národní orgán pro usnadňování obchodu FITPRO při Hospodářské komoře České republiky, ve spolupráci s ministerstvem financí, ministerstvem vnitra a ministerstvem průmyslu a obchodu.

Letošní setkání neslo podtitul „efektivní využívání elektronické komunikace v obchodních vztazích“.

Novicom do programu přispěl v tematickém bloku o kybernetické bezpečnosti odbornou přednáškou "Aby vaše data dorazila kam mají. Bezpečně a včas.", kterou přednesl František Sobotka, Key Account Manager z Novicomu.

Sympozium EDI 2019

Dalšími tématy letošního sympozia byly například Zákon o právu na digitální službu, Government Cloud, cPortál Celní správy ČR, elektronická fakturace a její problematika ve vztahu k veřejným zakázkám, Blockchain v mezinárodním obchodě, GDPR z hlediska praxe, vybrané právní aspekty e-businessu a také novinky od České agentury pro standardizace (ČAS).

Sympozium EDI 2019

Sympozium EDI 2019