Novicom produkty AddNet a BVS byly prezentovány na SECURITY WORLD & BANKING VIETNAM 2019

Home/ Tiskové zprávy / Novicom produkty AddNet a BVS byly prezentovány na SECURITY WORLD & BANKING VIETNAM 2019
Tisk
Novicom produkty AddNet a BVS byly prezentovány na SECURITY WORLD & BANKING VIETNAM 2019
3. 6. 2019

Ve dnech 29. až 30. května 2019 se ve Vietnamu konala jedna z nejprestižnějších a nejvýznamnějších konferencí a expo akcí v oblasti bezpečnosti IT - SECURITY WORLD & BANKING VIETNAM 2019. Novicom zde představil své dva klíčové produkty AddNet a BVS - Business Visibility Suite.

Novicom at SECURITY WORLD & BANKING VIETNAM 2019

Novicom at SECURITY WORLD & BANKING VIETNAM 2019

Novicom at SECURITY WORLD & BANKING VIETNAM 2019

Hlavním tématem letošního ročníku, který přilákal více jak 400 účastníků, byla "BEZPEČNOST INFORMACÍ A KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST PRO FINANČNÍ A BANKOVNÍ SEKTOR A VLÁDNÍ INSTITUCE".

Podle statistik Národního centra kybernetické bezpečnosti v roce 2018 proběhlo ve Vietnamu 10.220 kybernetických útoků na informační systémy.

Vláda Vietnamu se v posledních letech připravuje na vypracování komplexní Národní finanční strategie, která by měla být vydána v roce 2020 jako základ pro účinné a důsledné provádění komplexního financování. Konference BANKING VIETNAM proběhla pod vedením Ústřední agentury pro rozvoj národní komplexní finanční strategie, Vietnamské národní banky a za účasti státních řídících agentur, místních orgánů a úvěrových institucí, sociálně-politických organizací a obchodních společností.

Novicom at SECURITY WORLD & BANKING VIETNAM 2019

Novicom at SECURITY WORLD & BANKING VIETNAM 2019

Již 13. konference SECURITY WORLD se uskutečnila v hotelu JW Marriott, Hanoi, Vietnam, a byla organizována ve spolupráci s Ministerstvem veřejné bezpečnosti (MPS), Ministerstvem informací a komunikace (MIC), Komisí pro bezpečnost, oreganizací VNCERT (Vietnam Computer Emergency Response Team) a IDG International Data Group.

Kromě samotné konference byly Novicom produkty a bezpečnostní řešení prezentovány v Hanoji během několika jednání, a to ve spolupráci s vietnamským partnerem, společností PAMA.

Novicom v Hanoji

Další informace (v angličtině) »

Tisková zpráva Ministerstva informatiky a komunikací Vietnamu (ENG) »

Novicom se konference SECURITY WORLD & BANKING VIETNAM 2019 účastnil v rámci projektu ROZVOJ PARTNERSKÉHO KANÁLU SPOLEČNOSTI NOVICOM PROSTŘEDNICTVÍM ZAHRANIČNÍCH VÝSTAV 2017-2019, který je spolufinancován Evropskou unií. Hlavní náplní projektu je účast společnosti Novicom na zahraničních výstavách, kde je hlavním tématem kybernetická bezpečnost. Cílem projektu je představit a nabídnout v zahraničí produkty společnosti Novicom a rozvinout partnerské kanály, přes které bude Novicom jako výrobce prodávat.

    
Evropský fond pro regionální rozvoj
OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost