ADDNET

Unikátní DDI/NAC nástroj přinášející zásadní zjednodušení a zvýšení efektivity správy IP adresního prostoru a řízení bezpečnosti přístupu v rozsáhlých sítích.

Více informací
BVS – Business Visibility Suite

Nástroj pro přehlednou vizualizaci síťových komunikací a modelování souvislostí business služeb s IT infrastrukturou.

Více informací
ELISA Security Manager

Nástroj pro sběr a vyhodnocení kybernetických bezpečnostních událostí

Více informací

Jsme český výrobce nástrojů pro správu, monitoring a zabezpečení rozsáhlých sítí.

O nás

ADDNET

Novicom ADDNET je unikátní DDI/NAC nástroj pro efektivní správu IP adresního prostoru a řízení bezpečnosti přístupu v rozsáhlých sítích.

BVS

Novicom BVS – Business Visibility Suite je nástroj pro vizualizaci síťových komunikací a modelování souvislostí business služeb s IT infrastrukturou.

ELISA

Novicom ELISA Security Manager je nástroj pro sběr a vyhodnocení kybernetických bezpečnostních událostí.

APPLIANCE

Novicom APPLIANCE jsou virtuální a hardwarové platformy pro spolehlivý běh Novicom řešení.

Novinky a akce

 • 17
  Čer

  ELISA Security Manager – novinka v portfoliu Novicomu

  V úterý 16. června 2020 se uskutečnilo online ohlášení nového produktu Novicomu a představení dalších novinek u stávajících produktů společnosti. Ke stávajícím klíčovým produktům Novicom ADDNET a Novicom BVS tak přibyl další produkt – ELISA Security Manager, nástroj pro sběr a vyhodnocení kybernetických bezpečnostních událostí.

 • 16
  Čer

  Online ohlášení nového Novicom produktu

  Vážení obchodní přátelé, omlouváme se za technické problémy při živém přenosu ONLINE OZNÁMENÍ NOVÉHO PRODUKTU NOVICOM, které proběhlo dnes, v úterý 16. 6. 2020 od 14 do 15 hodin. Záznam naleznete...

 • 22
  Kvě

  Změny a rozšíření manažerského týmu společnosti Novicom

  V polovině května 2020 došlo k několika změnám ve vedení naší společnosti Novicom. Pozice ředitele společnosti (CEO) se od 14. 5. 2020 ujal Jindřich Šavel, který doposud působil v Novicomu jako obchodní ředitel. Dosavadní ředitel společnosti, Ing. Petr Linke, se nově přesunul na pozici technického ředitele (CTO)...

 • 14
  Kvě

  Novicom na SecTec Security Day 2020 poprvé online

  Oblíbená IT security konference SecTec Security Day 2020, které se s Novicomem účastníme jako přednášející a technologický partner, se nakonec místo původně avizovaného náhradního termínu 9. 9. koná již 28. května 2020, a to poprvé formou online konference.

Archiv novinek

Výhody řešení Novicom

Fully ResponsiveVyužití vlastních technologií umožňuje řešením Novicomu dosahovat nadstandardních výsledků v oblasti provozní spolehlivosti a výkonů na jedné straně díky technologiím Novicom SGP – Secure grid platform a Novicom appliance a odolnosti spojené s bezpečností při práci ve ztížených podmínkách díky technologii Novicom SDP – Secure Delivery Protocol.

Fully ResponsiveDíky technologickému návrhu, který zahrnuje N+1 Active-Active redundanci pro všechny potřebné komponenty Novicom řešení, je dosažena nadstandardní spolehlivost dohledových infrastruktur nebo poskytovaných základních síťových služeb DHCP, DNS a Radius

Fully ResponsiveDíky propracované integraci klíčových komponent systému (IP adresní plánování, DHCP, DNS, Radius, komunikace s aktivními prvky) dochází k dramatickému snížení pracnosti běžných činností správců sítě a bezpečnosti

Fully ResponsiveV oblasti bezpečnosti přináší Novicom výkonné nástroje pro řízení přístupu do sítí (MAC Autentizace), dynamickému přidělování VLAN (MAC Autorizace) a dále nástroje pro podporu krizového řízení sítě v případě bezpečnostních incidentů.

Fully ResponsiveNovicom postupně rozšiřuje své produktové portfolio tak, aby byl schopen naplnit svoji vizi Aktivního SOCu (Security Operation Center), kterou se snaží na trhu prosadit společně se svými SOC partnery.