ADDNET

Unikátní DDI/NAC nástroj přinášející zásadní zjednodušení a zvýšení efektivity správy IP adresního prostoru a řízení bezpečnosti přístupu v rozsáhlých sítích.

Více informací
BVS – Business Visibility Suite

Nástroj pro přehlednou vizualizaci síťových komunikací a modelování souvislostí business služeb s IT infrastrukturou.

Více informací
CCM – Cybersecurity Compliance Management

Cloud služba podpory činností manažera kybernetické bezpečnosti. Software, který se stane vaším chytrým asistentem při dodržování zákonných požadavků.

Více informací
ACADEMY

Komplexní vzdělávání v oblastech kybernetické bezpečnosti a projektového řízení specializovaného na bezpečné implementace IT a OT řešení

Více informací

Jsme český výrobce nástrojů pro správu, monitoring a zabezpečení rozsáhlých sítí.

O nás

ADDNET

Novicom ADDNET je unikátní DDI/NAC nástroj pro efektivní správu IP adresního prostoru a řízení bezpečnosti přístupu v rozsáhlých sítích.

BVS

Novicom BVS – Business Visibility Suite je nástroj pro vizualizaci síťových komunikací a modelování souvislostí business služeb s IT infrastrukturou.

CCM

Novicom CCM je cloud služba podpory činností manažera kybernetické bezpečnosti.

APPLIANCE

Novicom APPLIANCE jsou virtuální a hardwarové platformy pro spolehlivý běh Novicom řešení.

Novinky a akce

 • 19
  Úno

  Posilujeme náš tým aneb aktuální volné pozice v Novicomu

  Připojte se k nám a podílejte se s námi na vývoji a prodeji českých nástrojů pro síťovou správu, monitoring a bezpečnost. Aktuálně hledáme nové kolegy či kolegyně na posílení pozic v našem Novicom IT týmu...

 • 15
  Pro

  PF 2024

  Klidné Vánoce, pevné zdraví, šťastný nový rok a Vaše data pod kontrolou a v bezpečí Vám přeje tým společnosti Novicom.

 • 1
  Zář

  Novicom na nové adrese

  Vážení obchodní přátelé, nedávno jsme se přestěhovali do nových prostor. Od 1. září 2023 nás nově najdete na adrese Na schodech 65/1, 140 00  Praha 4 - Michle. Těšíme se na brzkou shledanou v novém místě!

 • 11
  Kvě

  Novicom řešení na AFCEA bezpečnostních seminářích BS70 a BS71 v Praze

  Novicom je partnerem a přednášejícím na AFCEA cyber security konferenci, která se uskuteční ve čtvrtek 1. 6. 2023 na Policejní akademii ČR v Praze. V rámci konference proběhnou tentokráte dva bezpečnostní semináře BS70 (Kybernetická bezpečnost & umělá inteligence) a BS71 (NIS2 - Bezpečnostní seminář zaměřený na novou legislativu v oblasti kybernetické bezpečnosti), které organizuje ČP AFCEA ve spolupráci s Univerzitou obrany, Policejní akademií ČR v Praze a NÚKIB.

Archiv novinek

Výhody řešení Novicom

Fully ResponsiveNovicom využívá své vlastní technologie, jako je SGP (Secure Grid Platform), SDP (Secure Delivery Protocol) a Novicom APPLIANCE. Všechny navrženy tak, aby poskytovaly zákazníkům nadstandarní provozní spolehlivost, výkon a zabezpečení.

Fully ResponsiveDíky technologickému návrhu, který zahrnuje N+1 Active-Active redundanci pro všechny potřebné komponenty Novicom řešení, je dosažena nadstandardní spolehlivost dohledových infrastruktur nebo poskytovaných základních síťových služeb DHCP, DNS a Radius

Fully ResponsiveDíky propracované integraci klíčových komponent systému (IP adresní plánování, DHCP, DNS, Radius, komunikace s aktivními prvky) dochází k výraznému snížení pracnosti běžných činností správců sítě a bezpečnosti.

Fully ResponsiveV oblasti bezpečnosti přináší Novicom výkonné nástroje pro řízení přístupu do sítí (MAC Autentizace), dynamickému přidělování VLAN (MAC Autorizace) a dále nástroje pro podporu krizového řízení sítě v případě bezpečnostních incidentů.

Fully ResponsiveNovicom postupně rozšiřuje své produktové portfolio tak, aby byl schopen naplnit svoji vizi Aktivního SOCu (Security Operation Center), kterou se snaží na trhu prosadit společně se svými SOC partnery.