Novicom řešení na konferenci SECURITY WORLD 2019 v Hanoi

Home/ Novinky / Novicom řešení na konferenci SECURITY WORLD 2019 v Hanoi
Tisk
Novicom řešení na konferenci SECURITY WORLD 2019 v Hanoi
21. 5. 2019

Ve dnech 29. až 30. 5. 2019 se koná konference SECURITY WORLD 2019 v Hanoi ve Vietnamu. Novicom zde představí své dva klíčové produkty AddNet a BVS - Business Visibility Suite na Novicom stánku č. 9.

SECURITY WORLD, jedna z nejprestižnějších a nejvýznamnějších konferencí a expo akcí v oblasti bezpečnosti IT ve Vietnamu, si klade za cíl aktualizovat informace o hrozbách v oblasti informací a kybernetické bezpečnosti a navrhnout klíčové iniciativy, které pomohou veřejným institucím a podnikům držet krok s neustále se vyvíjejícími hrozbami a bezpečnostními požadavky v současném "business ekosystému".

V letošním roce se konference zaměří na "BEZPEČNOST INFORMACÍ A KYBERNETICKOU BEZPEČNOST PRO FINANČNÍ A BANKOVNÍ SEKTOR A VLÁDNÍ INSTITUCE".

Místo a datum konání: 29. 5. až 30. 5. 2019, JW Marriott Hotel, Hanoi, Vietnam

Pořádá IDG Vietnam Public Sector.

Více informací (VIE/ENG) »

 

Novicom se konference SECURITY WORLD & BANKING VIETNAM 2019 účastnil v rámci projektu ROZVOJ PARTNERSKÉHO KANÁLU SPOLEČNOSTI NOVICOM PROSTŘEDNICTVÍM ZAHRANIČNÍCH VÝSTAV 2017-2019, který je spolufinancován Evropskou unií. Hlavní náplní projektu je účast společnosti Novicom na zahraničních výstavách, kde je hlavním tématem kybernetická bezpečnost. Cílem projektu je představit a nabídnout v zahraničí produkty společnosti Novicom a rozvinout partnerské kanály, přes které bude Novicom jako výrobce prodávat.

 
Evropský fond pro regionální rozvoj
OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost