Novicom řešení na mezinárodním IT security veletrhu IT-SA 2018

Home/ Tiskové zprávy / Novicom řešení na mezinárodním IT security veletrhu IT-SA 2018
Tisk
Novicom řešení na mezinárodním IT security veletrhu IT-SA 2018
28. 11. 2018

V říjnu 2018 se společnost Novicom zůčastnila opětovně jedné z celosvětově nejvýznamnějších akcí z oblasti IT security - veletrhu it-sa, který představuje návštěvníkům širokou nabídku bezpečnostních produktů a služeb, a to včetně oblastí jako jsou fyzická ochrana, výzkum nebo konzultační služby.

Na it-sa 2018 vystavovalo 696 vystavovatelů z 27 zemí a veletrh navštívilo 14.290 odborných návštěvníků z více jak 50 zemí. Mezi vystavovateli byl i společný stánek českých firem, mezi kterými prezentoval svá řešení i Novicom.

"Jsme rádi, že kybernetické bezpečnosti a zabezpečení vnitřních sítí organizací je věnována stále větší pozornost. V době přibývající digitalizace se tyto oblasti stávají stále důležitějšími, a to jak ekonomicky, společensky, tak i politicky. Těší nás, že jsme právě zde na veletrhu it-sa mohli pomocí našich Novicom produktů, kterými jsou AddNet (unikátní DDI/NAC nástroj) a BVS (Business Visibility Suite) nabídnout světově srovnatelná řešení", uvedl v závěru veletrhu obchodní ředitel Novicomu, pan Jindřich Šavel.

Veletrh it-sa je důležitým místem nejen pro setkání všech IT specialistů, zaměřených na oblast bezpečnosti, ale také manažerů s rozhodujícími pravomocemi v oblasti bezpečnosti informačních technologií. Součásti veletrhu byl také odborný kongres (Congress@it-sa), kde měli specialisté možnost rozšířit své know-how.

Termín pro další ročník veletrhu it-sa 2019 by stanoven na 8.-10. 10. 2019.

Foto: NürnbergMesse