Umělá inteligence a kybernetická bezpečnost tématy IT Security Workshopu 2019 v Praze

Home/ Tiskové zprávy / Umělá inteligence a kybernetická bezpečnost tématy IT Security Workshopu 2019 v Praze
Tisk
Umělá inteligence a kybernetická bezpečnost tématy IT Security Workshopu 2019 v Praze
3. 4. 2019

V úterý 26. března 2019 se v Praze konal již 13. ročník odborné konference IT Security Workshop (ITSW), kterou pořádala společnost Exponet v konferenčních prostorách hotelu Grandior v Praze. Novicom na ITSW prezentoval své dva klíčové produkty – integrovaný DDI/NAC nástroj AddNet a BVS – Business Visibility Suite, což je nástroj pro přehlednou vizualizaci síťových komunikací a modelování souvislostí business služeb s IT infrastrukturou.

ITSW 2019

Na letošním ročníku se sešlo 277 posluchačů, přičemž velké procento tvořili IT specialisté. Hojně zastoupeni byli i lidé na manažerských pozicích, obchodníci a konzultanti. V segmentu firem dominovaly společnosti působící v oblasti informačních technologií, ale vysoké zastoupení
měla též státní správa a samospráva.

Novicom na IT Security Workshopu 2019

Návštěvníci měli díky konferenci možnost se seznámit s aktuálními tématy z oblasti kybernetické bezpečnosti v kritických infrastrukturách, z oblasti umělé inteligence a jejím využití v detekci hrozeb, a obecně s tématem budoucnosti v IT bezpečnosti. Stranou zájmu nezůstalo ani řízení privilegovaných účtů, rizika spojená s uživateli uvnitř společnosti nebo velmi diskutované riziko cloud computingu.

Novicom na IT Security Workshopu 2019

Novicom představil svá řešení AddNet a BVS v rámci prezentace obchodního ředitele, Jindřicha Šavla, která nesla název „Síťová visibilita a integrovaná správa sítě – nezbytná součást SOC strategie“.

Novicom na IT Security Workshopu 2019

Se zájemci jsme pak na našem prezentačním místě v předsálí diskutovali o tom, že pouze dokonalá znalost a kontrola chráněného prostředí dává obráncům náskok před útočníky. A jak při tom mohou pomoci naše Novicom produkty“, dodal Jindřich Šavel.

Novicom na IT Security Workshopu 2019

Závěrečnou tečkou za celou konferencí bylo již tradiční slosování návštěvnické ankety o hodnotné ceny.