Novicom se prezentoval na podzimní Flowmon Day Poland konferenci

Home/ Tiskové zprávy / Novicom se prezentoval na podzimní Flowmon Day Poland konferenci
Tisk
Novicom se prezentoval na podzimní Flowmon Day Poland konferenci
19. 9. 2019

Druhá konference Flowmon Day Poland, která se konala ve dnech 3. – 4. září 2019 v Katovicích, je za námi. Tato zatím největší konference Flowmonu v Polsku byla úspěšná díky své profesionální úrovni a vzhledem k možnostem networkingu.

Novicom na Flowmon Day Poland 2019

„Po dvou dnech plných debat a prezentací tímto děkujeme pořadatelům za možnost účastnit se konference Flowmon Day Poland, na které se sešlo asi 100 odborníků na kybernetickou bezpečnost – IT manažerů, obchodních zástupců a odborníků z veřejného sektoru“, konstatoval Jakub Šujanský, Partner Sales Representative z Novicomu.

Novicom na Flowmon Day Poland 2019

Novicom na Flowmon Day Poland 2019

Novicom, jako technický partner akce, zde představil svá klíčová řešení (AddNet a BVS) spolu s krátkou živou demo show:
AddNet (unikátní provozně-bezpečnostní DDI/NAC nástroj pro zajištění úplné síťové visibility, vysoce efektivní správy IP adresního prostoru a pokročilého řízení bezpečnosti přístupů v síti) a,
BVS – Business Visibility Suite (nástroj pro přehlednou vizualizaci síťových komunikací a modelování souvislostí business služeb s IT infrastrukturou).

Novicom na Flowmon Day Poland 2019

Konference se ukázala jako velmi přínosná díky představení aktualizací technologie Flowmon, nejnovějších trendů, osvědčených postupů, sdílení zkušeností mezi prodejci, klienty a partnery. Diskuze byla podpořena programem bohatým na prezentace včetně případových studií partnerů společnosti Flowmon. Novicom, jako technický partner, představil výhody integrace technologií Novicomu s technologií NetFlow a spolupráci s Flowmon Networks během 3 případových studií.

Druhý Flowmon Day Poland se opět ukázal jako inspirativní událost a platforma pro profesionální spolupráci, která představuje takové organizace, výrobce a distributory, kteří jsou připraveni pracovat pro kybernetickou bezpečnost.

Novicom na Flowmon Day Poland 2019